Jsme malá rodinná firma. Na českém trhu působíme již více než 10 let. Za tu dobu jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Neustále se snažíme zlepšovat a rozšiřovat nabídku pro naše klienty.

Zabýváme se prodejem a montáží ekologických kotlů a krbových kamen na dřevěné pelety. Specializujeme se pouze na námi ověřené značky - česká firma OPOP, přední italské firmy Kalor, Ungaro a Lincar.

Naší předností je osobní přístup k zákazníkům. Nabízíme jim komplexní služby v podobě bezplatného zaměření u zákazníka, v případě zájmu pomoc se zpracováním žádostí o dotace (kotlíkové dotace, zelená úsporám) poradenský servis, záruční i pozáruční servis, prodej a dodání náhradních dílů. Snažíme se ke své práci přistupovat zodpovědně a odvést ji co nejlépe, tak aby s námi zákazníci mohli být spokojeni. Dobré jméno firmy a naší práce je pro nás důležité.

Proto, abychom byli schopni se o naše zákazníky co nejlépe postarat, působíme lokálně - montujeme v severních a středních Čechách a v libereckém kraji. V jiných krajích Vám rádi pomůžeme s nalezením dobrého montéra na základě doporučení firem s nimiž spolupracujeme.

Provozujeme také e-shop: www.topimeeko.cz kde můžete najít všechny výrobky, které máme ve své nabídce, včetně prodeje náhradních dílů.

Jako doplňkovou službu nabízíme také prodej dřevěných pelet, jejich nabídku můžete najít na našich stránkách www.peletydrevene.cz. Hledáme pro své zákazníky vhodné a kvalitní dodavatele - zboží nejprve sami zkoušíme.

Do budoucna plánujeme rozšíření naší nabídky ještě o tepelná čerpadla a solární panely. Zatím hledáme vhodné dodavatele u kterých budeme schopni svým zákazníkům zaručit kvalitu výrobku.