Jsme malá rodinná firma. Na českém trhu působíme již více než 10 let. Za tu dobu jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Neustále se snažíme zlepšovat a rozšiřovat nabídku pro naše klienty.

Zabýváme se prodejem a montáží ekologických kotlů a krbových kamen na dřevěné pelety. Specializujeme se pouze na námi ověřené značky - česká firma OPOP, přední italské firmy Ungaro a Lincar.

Dále prodáváme náhradní díly na námi montované značky kotlů a kamen. Nově máme v nabídce také elektroniku pro  kotelny jako jsou pokojové termostaty, reguláty pro instalaci a další od firmy TECH CONTROLLERS.  Celou naší nabídku naleznete na stránkách našeho e-shopu www.topimeeko.cz.

Jako doplňky ke kotlům najdete v naší nabídce  vysavače na popel italské značky Lavor a  podložky pod kamna, kouřovody atd.

Od roku 2019 můžete nově navštívit naší vzorkovnu v Oparně č.11, kde vystavujeme kamna a kotle značek Ungaro, Lincar a OPOP.

Naší předností je osobní přístup k zákazníkům. Nabízíme jim komplexní služby v podobě bezplatného zaměření u zákazníka, v případě zájmu pomoc se zpracováním žádostí o kotlíkové dotace,  poradenský servis, záruční i pozáruční servis, prodej a dodání náhradních dílů. Snažíme se ke své práci přistupovat zodpovědně a odvést ji co nejlépe, tak aby s námi zákazníci mohli být spokojeni. Dobré jméno firmy a naší práce je pro nás důležité.

Proto, abychom byli schopni se o naše zákazníky co nejlépe postarat, působíme lokálně - montujeme v severních a středních Čechách a v libereckém kraji. V jiných krajích Vám rádi pomůžeme s nalezením dobrého montéra na základě doporučení firem s nimiž spolupracujeme.

Jako doplňkovou službu nabízíme také prodej dřevěných pelet, jejich nabídku můžete najít na našich stránkách www.peletydrevene.cz. Hledáme pro své zákazníky vhodné a kvalitní dodavatele - zboží nejprve sami zkoušíme.

Do budoucna plánujeme rozšíření naší nabídky ještě o tepelná čerpadla a solární panely. Zatím hledáme vhodné dodavatele u kterých budeme schopni svým zákazníkům zaručit kvalitu výrobků.